Rehabilitační oddělení

Vedení


Primářka: MUDr. Michaela Balatková

MUDr. Michaela Balatková pracuje v Nemocnici Sokolov od února 2012. Disponuje atestační zkouškou z neurologie a rehabilitace, certifikací pro akupunkturu, EEG, manuální medicínu. Oblíbené koníčky: ráda relaxuje v rodinném kruhu na chalupě.
 

 

Vrchní sestra: Bc.Vladislava Pirklová

Vladislava Pirklová nastoupila do Nemocnice Sokolov v roce 1988, po absolvování Střední zdravotnické školy v Chebu, na chirurgické oddělení.  Na pozici vrchní sestry rehabilitačního oddělení pracuje od roku 2013. Mezi tím působila třináct let na ortopedickém oddělení a dva roky na chirurgickém oddělení na pozici staniční setry. Absolvovala specializační studium v Brně obor Ošetřovatelství v ortopedii. V roce 2015 ukočnila bakalářské studium Ošetřovatelství. Ve volném čase rekreačně sportuje.
 
 

 

Vrchní fyzioterapeut: Bc. Alena Červenková

Alena Červenková pracovala 20 let po ukončení studia na rehabilitačním oddělení na Poliklinice Sokolov, z toho 6 let na pozici vedoucí fyzioterapeut. Od roku 2012 pracuje v Nemocnici Sokolov na rehabilitačním oddělení, od roku 2013 na pozici vrchní fyzioterapeut. Absolvovala několik odborných kurzů např. Měkké a mobilizační techniky, Senzomotorika, Manuální lymfodrenáže, Kineziotaping, Akupresura a pneumopunktura, SM tahy. Volný čas tráví nejraději s rodinou, v zimě ráda lyžuje, v létě ráda jezdí na kole. 
 

Slovenská 545

356 01 Sokolov

IČO: 24747246

skupinové DIČ: CZ699004572  
 

Copyright © 2017 NEMOS NET