Gynekologicko-porodnické oddělení

Damašková Klára

11.11.2020 - Vážený pane řediteli, 
 
touto cestou bychom rády vyjádřily pochvalu, velké díky a uznání porodnickému týmu pod vedením Jany Pšeničkové. Přístup pana doktora Radima Hanouska a porodní asistentky Evy Slámové byl zcela profesionální a plně respektovali náš porodní plán. Díky tomu se příchod našeho syna na svět stal nezapomenutelným zážitkem. Prosím o laskavé předání našeho díku.
 
Klára Damašková a Kristýna Karlíková

Páralová Jitka

04.10.2020 - Dobrý den.Chtěla bych moc poděkovat v naší těžké situuaci za profesionální a lidský přístup gynekologicko-porodnického oddělení všem sestřičkám a paní doktorce KUBALOVÉ ve dnech 3.a4.10.2020.Jste skvělí a na svých místech.

Nová Kristýna

24.09.2020 - Dobrý den, Rada bych touto formou chtěla moc poděkovat gynekologicko-porodnickému oddělení, konkrétně paní doktorce Iryně Cherednychenko a porodní asistentce Evě Slámové za skvěle vedený porod. Byl to můj první porod a jsem velice šťastná, že jsem ho mohla prožít takto krásně i přesto, že byl zdlouhavý a náročný, dali nám dostatek času, péče a podpory bez jakýchkoliv zbytečných zásahů a medikace. Moc za to děkuji. Můj syn se u vás narodil 1.8. zdravý a stále krásně prospívá. Díky nim cítím, že jsem udělala vše proto, přivést ho co "nejlépe" na svět a mohu být matkou aniž by mě trápilo jakékoliv špatné rozhodnutí. Děkuji vám za to a pevně věřím, že se přirozené porody stanou běžnou praxí. Rozhodně díky této zkušenosti mohu Sokolovskou porodnici doporučit i dalším maminkám. S pozdravem, Mgr. Kristýna Nová 

Frej David

31.08.2020 - Moc bychom chtěli poděkovat za přístup a péči během porodu ve vaší porodnici. Na základě dostatečných informací jsme odmítli v jiných dvou porodnicích naplánovat císařský řez,který byl doporučen po předchozím porodu, který byl plánovaným císařským řezem. Věřili jsme v přirozený porod a na doporučení jsme se rozhodli rodit ve vaší porodnici. Největší poděkování, že porod probíhal bez komplikací s narozením zdravého miminka, patří skvělé paní doktorce Barboře Müller a sestřičce Evě Slámové. Za pečlivého sledování, s upozorněním na případné komplikace,ale zároveň s tím, že na základě vyšetření přirozený porod je možný, s klidným přístupem, zbytečným nezasahováním do porodu a empaticky paní doktorka sledovala a vedla porod, který probíhal fyziologicky a bez stresu. Vážíme si takového přístupu a propojení odborných znalostí a citlivého přístupu, který se tak často nevid� �. Ještě jednou děkujeme. Drahomíra Frejová a MUDr. David Frej 

Takáčová Radka

09.08.2020 - Dobrý den. Ráda bych poděkovala zdravotníkům z gynekologicko-porodního oddělení za jejich péči. Především moc děkuji paní vrchní sestřičce J.Pšeničkové, která vedla můj porod 24.7.2020. Byla po celou dobu velmi milá, empatická a profesionální a příchod naší Marušky byl ve zdejší porodnici již po třetí velmi krásným zážitkem a po celou dobu vládla uvolněná a pohodová atmosféra. Porod je opravdu pěkný zážitek, pokud jsou kolem rodičky empatičtí zdravotníci, což ve Vaší porodnici rozhodně platí. Porodní tým funguje na 100% a paní vrchní sestra Pšeničková je naprosto perfektní. Velký dík také patří MUDr Lucii Rehákové a za úžasnou péči o dcerku, o kterou se krásně starala od porodu až do propuštění, vše vysvětlila, komunikovala ohledně léčby a byla vždy velmi milá a ochotná. Děkujeme za vše. Radka Takáčová a malá Maruška. 

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
Ostatní názory

Slovenská 545

356 01 Sokolov

IČO: 24747246

skupinové DIČ: CZ699004572  
 

Copyright © 2020 NEMOS NET