Chirurgické oddělení

Večeřová Jarka

03.11.2018 - Vážený pane řediteli. Píši za moji maminku, která vzhledem k svému věku email nemá. Chtěla by Vám ráda sdělit, jak je nadmíru spokojena s péčí ve Vaší nemocnici. Dojíždíme s maminkou 3 x týdně do Vaší nemocnice, jelikož je na invalidním vozíku dělám jí doprovod i s jejím 7 měsíčním vnoučkem. Tímto by chtěla pochválit všechen personál se kterým přišla do styku jelikož byl a je vždy nápomocen a dále celý kolektiv na kožním oddělení pí. primářku a sestřičky a hlavně velice ochotné sestry na fototerapii na kterou dojíždíme 3 x týdně. A od června navštěvuje ambulanci hojení ran, kde mamince zahojili bércový vřed za což je neskutečně vděčná. A v této ambulanci jsou dvě paní, které neví jak se jmenují, ale takto milé a ochotné jednání by mělo být ve všech nemocnicích. Opravdu!!! Můžete být na svůj personál hrdý. S pozdravem Jaroslava Ledvinová s dcerou a vnoučkem Juráškem :-)

Gábiková Lenka

29.05.2018 - Dobrý den pane primáři,
9.5. jste mě operoval, byla jsem na odstranění žlučníku a moc bych Vám i celému oddělení chirurgie, chtěla poděkovat. Pořád mi přijde neuvěřitelné, že člověka jeden den operujete, druhý den jde domů a za 14 dní do práce. Moc Vám děkuji a přeji v životě jen to nejlepší
Lenka Gábiková

Hulcová Emilíe Mgr.

02.01.2018 - Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat MUDr.Šiškovi,který měl 27.12 2017 službu na chirurgickém oddělení. V situaci, kdy jsem měla zraněné koleno a v celém Sokolově nebyl ani jeden ortoped, pro mne pan doktor udělal opravdu vše, co bylo v daném okamžiku možné. (Narozdíl od ortopedického oddělení nemocnice V Karlových Varech, kde mne odmítli ošetřit s tím, přijímají jen objednané pacienty. Děkuji tedy panu doktorovi Šiškovi za lidský a citlivý přístup, který, jak se zdá, je v současné době spíše výjimkou. Mgr. Emilie Hulcová 

Moziková Zdena

20.12.2017 -

Dobrý den, pane doktore,

dnes je to právě 4 roky, co jste mě operoval u Vás v sokolovské nemocnici - odstranění štítné žlázy. Často na tu dobu vzpomínám, jak moc jste mi svým přístupem a rychlým naplánováním operace pomohl.  Tak, jak jsem měla z operace nesmírný strach, tak naopak poté to tehdy byly pro mne jedny z nejklidnějších Vánoc v mém životě, neb z nemocnice jsem se vrátila domů 2 dny před Štědrým dnem  a tím, že jsem byla nucena odpočívat, jsem tehdy ty Vánoce viděla opravdu všechny pohádky:-D.

A vůbec - celkově jsem tehdy odjížděla z nemocnice naplněná celkovou pohodou a klidem, který mi dodal všechen Váš ošetřující personál - nesmírně laskavé sestřičky. Dnes, když na to vzpomenu, přála bych každému pacientovi, který má před operací a po operaci, takovou péči a pohodu, jaké se mi dostalo u Vás.

Přeji Vám a celému personálu  na Vašem oddělení, ať se Vám vše daří  a ať  Vám  o letošních  Vánocích  nasněží hodně osobní spokojenosti, pohody a lásky a do nového roku samé dobré zprávy a spokojené a pokud možno úplně vyléčené pacienty.

Ráda a s nesmírnou úctou a pokorou k Vaší obětavé práci na Vás všechny vzpomínám.................

                                                                                            ......................Zdena Moziková z Klášterce nad Ohří. 

Radakovič Jiří

24.10.2017 - Vážení,
 
úvodem, nežli napíši mých pár řádků, bych Vám touto cestou všem a rád, popřál pevné zdraví.
 
Mimo jiné. Včera se vrátila moje maminka z vyšetření nejmenovaného lékaře, kam jsem ji vyslal, jelikož se ji na pravé noze vytvořil jakýsi bolestivý útvar / otok, který ji dosti omezoval při pohybu, a mne proto nenechal v klidu.
V této ordinaci ji bylo řečeno, že se pravděpodobně jedná o začínající arthrozu kolene.
K tomuto sdělení, byť absolutně nejsem kovaný ve Vašem oboru, neboli v oboru zdravotnictví, jsem se musel nad tímto vyřčením diagnózy i malinko pozastavit.
Z tohoto důvodu, jsem po mém večerním příchodu z práce zasedl k PC, a začal se poohlížet po specialistovi, který by mojí maminku odborně vyšetřil.
Zaměřil jsem se na hledaní cévního chirurga, a tyto kroky mne nasměrovaly do Vašeho zařízení.
Využil jsem e-mailové adresy vrchní sestry - sl/paní Jaroslavy Hepnerové, kterou jsem touto cestou oslovil a požádal o informace, a v případě možnosti i brzké objednání k vyšetření. 
Jelikož tato korespondence probíhala ve večerních hodinách, ani na vteřinu jsem nepomyslel, že bych dostal odpověď v řádech pár desítek minut.
Odpověď vrchní sestry byla přesně taková, jakou by si přál číst každý. 
Dnes jsem si tedy vzal dovolenou, a vyrazil s maminkou na vyšetření do Vašeho zařízení v Sokolově.
Byť jsem přímo vrchní sestře nepotvrdil den, kdy dorazíme, v ordinaci chirurgie již byla o nás zmínka, což mne rovněž velice příjemně překvapilo. 
Ač nehodnotím každou návštěvu zdravotnického zařízení, kdy poslední léta se o své rodiče, zejména tatíka starám dosti intenzivně, jelikož prochází dvěma závažnými onemocněními, a jezdím s ním do více zdravotnických zařízením v našem i v Plzeňském kraji, nemohu jinak, něž-li touto cestou reagovat.
 
Abych se moc nerozepisoval, byť by mi to až toliko nečinilo problémy, rád bych touto cestou vřele a lidsky poděkoval Vaším zaměstnancům oddělení :  
 
* ambulance chirurgie,
* sonografie, 
* oddělení odběru krve,
 
ve kterých dnes maminka absolvovala vyšetření.
 
Dále se tímto s dovolením připojuji i k oddělení mamografie, které pravidelně navštěvujeme na základě doporučení onkologa pana Petra Frydrycha, u kterého je maminka v péči, dále zaměstnancům registru pacientů, a i všemu ostatnímu personálu, jelikož se nám nestalo, když jsem kohokoliv oslovil, tak vždy s úsměvem a ochotou nás nasměřovali k místu jednotlivých vyšetření.     
Opravdu se nestává, že ve všech zdravotnických zařízeních, se člověk setkává s takovou ochotou, a věřte, že mých pár km navíc z místa našeho bydliště, mi nečiní žádný problém, když vidím laskavost a péči zdravotnického personálu v Nemocnici v Sokolově.
Vím, že každý člověk nemůže mít každý den skvělou náladu, ale jsem si jist, že u Vašich pracovníků, by to byla kapka v moři, možná ani ta ne.
 
Ještě jednou díky za Vaše příjemné a ochotné lékaře, vrchní sestry, zdravotní sestry a ostatní personál, kteří jsou nedílnou součástí Vašeho zařízení.
 
 
S úctou.
 
Jiří Radakovič

0 1 2 3 4 5 6 7 
Ostatní názory

Slovenská 545

356 01 Sokolov

IČO: 24747246

skupinové DIČ: CZ699004572  
 

Copyright © 2019 NEMOS NET