Chirurgické oddělení

Bubnobá Anna

23.11.2020 - Chtele bych podekovat zastupci primare chirurgickeho oddeleni nemocnice Sokolov MUDr.I.Stowasserovi za jeho vynikajici praci,sikovnost a mile jednani k pacientum.Mockrat dekuje N.Bubnova 

Večeřová Jaroslava

22.11.2020 - Dobrý večer. Maminka pí. Ledvinová je hospitalizována od minulé neděle na chieurgickém oddělení. Chtěla bych tímto moc poděkovat za výbornou péči o ní a jejímy slovy poděkovat a pochválit veškerý personál za ochotu, lidskost a milý přístup. V jiných nemocnicích by si měli vzít z Vás příklad Ještě jednou dekujeme 

Janatková Zdeňka

10.11.2020 - Tímto bych chtěla srdečně poděkovat za záchranu mého manžela, kterého jsem 21.10.2020 přivezla ve vážném ohrožení života. Za profesionální práci ve svém oboru bych chtěla poděkovat týmu doktorů chirurgie nemocnice Sokolov a to MUDr. Šiškové Ladě, MUDr. Šiška Pavel, MUDr. Stowasser Ivo, MUDr. Šebo Petr, taktéž děkuji týmu anesteziologů a zdravotním sestrám, které pečovaly o mého manžela.Přeji všem hodně pozitivní nálady, kterou v této nelehké době neztrácejí ani zdravotní sestry na chirurgickém oddělení III. 

Holejšovský Marek

11.08.2020 - Dobrý den pane řediteli pane Kratochvíle. 
 
Velmi rád bych se s Vámi chtěl podělit o zážitek, kterýse mi udál. 
5.4.2020 ( neděle)  kolem 15:30 h. se mi stal úraz na stavbě mého RD.
Spadl jsem z 2.patra do 1.patra a  při tomto pádu jsem si uvolnil  L.klíční kost, jakousi horní část L. lopatky nalomil. 
RZS mě ošetřila  výborně  hned na stavbě. Za to DĚKUJI. Děkuji  pracovníkům RZS za příjemnou a citlivou první péči ( bohužel jména si nepamatuji ). 
 
Dovezli mě do nemocnice. Příjem byl taktéž na 1* . Můžu Vám pane řediteli upřímně  říct,  že zůstat stále asertivní a citlivý k pacientům je obrovská " nálož" na psychiku každého člověka. Jste, myslím celý personál, opravdu profesionálové.
 
V nemocnici na pokoji se mi ujali velmi milé ochotné a příjemné sestry. Těm také velké DÍKY .
Zjistit míru poškození úrazem na rameni se mně ujal pan Dr.Šebo. Vyšetření pan doktor vedl z prvu tak,  že diagnózu určí hmatem, aby nemusel zbytečnět tvořit otevřenou ránu a třeba jí jen zafixovat.  Po té zjistil, že zranění vyžaduje operaci. Ještě ten večer mě pan Doktor operoval. Operace proběhla na VÝBORNOU. 
Při následujících kontrolách, také v nemocnici u pana Dr.Šeba jsem na rentgenovém snímku  viděl, jak operaci provedl pan doktor excelentně. A to prý poranění bylo vážné a následky po úrazu jsou možná nevyhnutelné. 
Tímto bych panu doktorovi poděkoval, brilantně provedenou práci. Neméně , bych také rád poděkoval personálu jak na sále, tak sestrám na pokojích. 
Pro mě velká ohleduplnost je třeba to, že pan doktor  anestisiolog ( bohužel nevím jméno) na sále, se mě zeptal, jak snáším narkozu po probuzení. "Zle" jsem konstatoval. A opravdu, poprvé jsem měl normální probuzení a špatně mi nebylo. 
Taková , možná maličkost pro Vás, dělají to utrpení a bolest snesltelnější pro nás pacienty.  
 
Vím, že to není jednoduchý úkol,  vést správně každé oddělení, ale zde bych rád poděkoval, také panu primáři  Balabánovi za dobrou práci  a v neposlední řadě opět panu doktorovi Šebovi. 
 
Přeji Vám v nelehké práci spousty úspěchů a spokojených uzdravených klientů.
 
S pozdravem Marek Holejšovský z Bublavy. 
 
 

Paní Botošová

22.06.2020 - Vážený pane řediteli,
     nelze slovy vyjádřit naší vděčnost, ale přesto musím tyto řádky napsat.
 
     Chtěli bychom touto cestou poděkovat doktorům z Vaší nemocnice a to především  MUDr. Šiškové, MUDr. Stowasserovi, MUDr. Youtovetsovi, MUDr. Fogašovi a MUDr. Otýsovi a týmu ze záchranky. I díky tomu, že ho záchranáři přivezli včas a oni byli ve správnou dobu na správném místě a díky jejich neuvěřitelnému výkonu na operačním sále, dnes můžeme  děkovat za život našeho syna.
     Myslím, že takových zákroků, zde v Sokolovské nemocnici, moc nemáte, protože vyžadují další opravdu speciální odbornost, ale Vaši doktoři, vzhledem k tomu, že je tlačil čas, zvládli neuvěřitelné. Stejně jako ostatní, kteří se jim na sále snažili pomoci.
     Opravdu neumíme slovy vyjádřit, jak moc vděční jsme za jejich, v tu chvíli, důležité a těžké rozhodnutí, za jejich výkon a boj na sále.
     Dále náš dík patří sestřičkám a veškerému personálu na oddělení ARO,  kde se o našeho syna starali jako o vlastního a i díky jejich úsilí a péči ho mohli předat na dětské oddělení, kam směřuje naše další poděkování, protože veškerý personál se o něj opravdu dokonale staral a pomáhal mu v dalším zotavování.
    Děkujeme také sestřičkám z rehabilitace, které ho postavily na nohy, aby udělal svoje první kroky.
     Neposlední dík také patří personálu Vaší kuchyně, kde se snažili, aby díky stravě nabyl zase sílu vstát.
     Dále také děkujeme veškerému personálu za opravdu velmi lidský a vstřícný přístup k nám, jako k rodičům.
     Obrovské díky vyřiďte prosím všem od celé naší rodiny a hlavně děkuje  Honza

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
Ostatní názory

Slovenská 545

356 01 Sokolov

IČO: 24747246

skupinové DIČ: CZ699004572  
 

Copyright © 2020 NEMOS NET